MENU

Trainingen

Netwerk van trainers

Kind & Media werkt samen met een groot aantal trainers van verschillende organisaties, verspreid over het land. Al deze trainers zijn gecertificeerd om de trainingen Haal meer uit media... te geven. Wil je ook Kind & Media trainer worden? Bekijk dan deze pagina of neem contact op met Denise Bontje.

Helmond

Provincie: Noord-Brabant
Trainer: Bert Golstein, Ruud Meulendijks, Simone de Man, Bettina Bus & Yvonne Smolenaers
0492 522220
b.golstein@bibliotheekhelmondpeel.nl

Flevo

Provincie: Flevoland
Trainer: Els Koek
088 0080720
e.koek@flevomeerbibliotheek.nl

BC

Provincie: Zuid-Holland
Trainers: Marie Mattijssen & Hannie Verspaget
0900 2323000
M.Mattijssen@bplusc.nl

MiddenBrabant

Provincie: Midden-Brabant
Trainers: Jolien Hesselberth & Antoinette Geven
013-5470858
jolienhesselberth@bibliotheekmb.nl

Kopgroep

Provincie: Noord-Holland
Trainers: Maaike Vonk & Jolande Feliks
06 31687049
M.Vonk@kopgroepbibliotheken.nl

Rivierenland

Provincie: Gelderland
Trainers: Anke Hafmans & Jos Boon
0344 639940
Anke.Hafmans@BibliotheekRivierenland.nl

logo ideacultuur

Provincie: Utrecht
Trainers: Lisette Bergsma & Marlies van Veen
030 2285803
lbergsma@ideacultuur.nl

Eindhoven

Provincie: Noord-Brabant
Trainers: Nicole Schilders, Marfa Vermeulen & Silvia Masolijn
06 18194036
n.schilders@bibliotheekeindhoven.nl

Hoogeveen

Provincie: Drenthe
Trainers: Anke de Jong & Heleen Booij
0528 293229
a.de.jong@bibliotheekhoogeveen.nl

Virtuoos

Provincie: Noord-Holland
Trainer: Moniek Sanders
06 31631620
msanders@hetabc.nl

logo_bibliotheek-den-haag

Provincie: Zuid-Holland
Trainer: Inge Gerbrands
06 13934557
inge.gerbrands@denhaag.nl

Bibliocenter

Provincie: Limburg
Trainer: Clarie Pieters
088 2432000
c.pieters@bibliocenter.nl

ProBiblio

Provincie: Noord- en Zuid-Holland
Trainers: Dia Wesseling & Stephanie de Kruif
dwesseling@probiblio.nl / 06 24558486
sdekruif@probiblio.nl / 06 22714579

BiblioGroningen

Provincie: Groningen
Trainers: Suwarda Visser, Gelly Veenstra & Nora Kerkhof
088 5061900
S.Visser@biblionetgroningen.nl

logo schoolstudio

Provincie: NH, ZH, UT, FL, FR
Trainer: Nicolette de Gooijer
06 17595476
info@schoolstudio.nl

LEV-logo

Provincie: Friesland
Trainer: Lex Gall
06 23994021
levadvies57@gmail.com

zoetermeer_logo-lang_rgb_klein

Provincie: Zuid-Holland
Trainers: Sarah Pronk & Jory Schipper
079 3438200
Sarah.Pronk@bibliotheek-zoetermeer.nl

slimmetmedia1

Provincie: Zuid-Holland
Trainers: Yola Hopmans & Karin Sieders
06 51978940
info@slimmetmedia.nl

bco onderwijsadvies

Provincie: Limburg
Trainer: Jose Hillen
077 351 9284
JoseHillen@bco-onderwijsadvies.nl

biblionu

Provincie: Limburg
Trainer: Hettie Jansen
0478 581 970
hjanssen@biblionu.nl

biblionet drenthe1

Provincie: Drenthe
Trainer: Joke Kasemier
088 0128 000
j.kasemier@biblionetdrenthe.nl

bibliotheek amstelland1

Provincie: Noord-Holland
Trainers: Maarten Spaan & Caroline Heijlman
020 6414126
M.Spaan@debibliotheekamstelland.nl

oostland_logo-lang_rgb_klein

Provincie: Zuid-Holland
Trainers: Ineke van der Meijden & Joyce van de Merwe
015 3692372
i.vandermeijden@bibliotheekoostland.nl

bibliotheek utrecht1

Provincie: Utrecht
Trainer: Dagmar Heijtze
030 286 1800
d.heijtze@bibliotheekutrecht.nl

bureau jeugd en media

Provincie: Amsterdam
Trainers: Freek Zwanenberg, Freek van der Giesen, Sonja Heijkamp, Nathalie Korsman & Merijn Bartman
020 662 6559
Justine.pardoen@bjm.nl

logo kiki

Provincie: Utrecht
Trainer: Ron Baars
033 711 0695
ronbaars@kiki-s.nl

lagendijk empowering

Provincie: Utrecht
Trainer: Marije Lagendijk
06 53544062
marije@lagendijk-empowering.nl

vitamineeef1

Provincie: Friesland
Trainer: Evelyn Verburgh
06 526 53 693
evelyn@vitamine-eef.nl

rijnbrink

Provincie: Overijssel
Trainer: Ingrid Bon
0548 634 500
ingrid.bon@rijnbrink.nl

westfriese bibliotheek

Provincie: Friesland
Trainer: Jessica Dip
0228 743 943
jdip@westfriesebibliotheken.nl

AanDeZet

Provincie: Zuid-Holland
Trainer: Mariëlle Witte-Belgraver
078 – 620 55 00
mwitte@debibliotheekaanzet.nl

jkc

Provincie: Flevoland
Trainers: Marije Magito
06 53953043
marije@hetjkc.nl

KindMedia

Provincie: Zuid-Holland
Trainer: Els van der Luit
06 24101051
luit@ziggo.nl

KindMedia

Provincie: Noord-Holland
Trainers: Roelie van der Poel
06 24849658
rmavanderpoel@hotmail.com

KindMedia

Provincie: Noord-Brabant
Trainers: Marion Bolte
06 2470915
mbolte57@gmail.com