MENU

Trainingen

Netwerk van trainers

Kind & Media werkt samen met een groot aantal trainers van verschillende organisaties, verspreid over het land. Al deze trainers zijn gecertificeerd om de trainingen Haal meer uit media... te geven.

Helmond

Provincie: Noord-Brabant
Trainer: Bert Golstein
0492 522220
b.golstein@bibliotheekhelmondpeel.nl

Flevo

Provincie: Flevoland
Trainer: Els Koek
088 0080720
e.koek@flevomeerbibliotheek.nl

BC

Provincie: Zuid-Holland
Trainers: Marie Mattijssen & Hannie Verspaget
0900 2323000
M.Mattijssen@bplusc.nl

MiddenBrabant

Provincie: Midden-Brabant
Trainers: Jolien Hesselberth & Antoinette Geven
013-5470858
jolienhesselberth@bibliotheekmb.nl

Kopgroep

Provincie: Noord-Holland
Trainers: Maaike Vonk & Jolande Feliks
06 31687049
M.Vonk@kopgroepbibliotheken.nl

Rivierenland

Provincie: Gelderland
Trainers: Anke Hafmans & Jos Boon
0344 639940
Anke.Hafmans@BibliotheekRivierenland.nl

logo ideacultuur

Provincie: Utrecht
Trainers: Lisette Bergsma & Marlies van Veen
030 2285803
lbergsma@ideacultuur.nl

Eindhoven

Provincie: Noord-Brabant
Trainers: Nicole Schilders, Marfa Vermeulen & Silvia Masolijn
06 18194036
n.schilders@bibliotheekeindhoven.nl

Hoogeveen

Provincie: Drenthe
Trainers: Anke de Jong & Heleen Booij
0528 293229
a.de.jong@bibliotheekhoogeveen.nl

Virtuoos

Provincie: Noord-Holland
Trainer: Moniek Sanders
06 31631620
msanders@hetabc.nl

logo_bibliotheek-den-haag

Provincie: Zuid-Holland
Trainer: Inge Gerbrands
06 13934557
inge.gerbrands@denhaag.nl

Bibliocenter

Provincie: Limburg
Trainer: Clarie Pieters
088 2432000
c.pieters@bibliocenter.nl

Drenthe(2)

Provincie: Drenthe
Trainer: Joke Kasemier
088 0128000
j.kasemier@biblionetdrenthe.nl

ProBiblio

Provincie: Noord- en Zuid-Holland
Trainer: Dia Wesseling
06 24558486
dwesseling@probiblio.nl

AanDeZet

Provincie: Zuid-Holland
Trainer: Mariëlle Witte
078 6205500
mwitte@debibliotheekaanzet.nl

BiblioGroningen

Provincie: Groningen
Trainers: Suwarda Visser & Gelly Veenstra
088 5061900
S.Visser@biblionetgroningen.nl

KindMedia

Provincie: Noord-Brabant
Trainer: Marion Bolte
06 24709715
mbolte57@gmail.com