MENU

Trainingen

Netwerk van trainers

Kind & Media werkt samen met een groot aantal trainers van verschillende organisaties, verspreid over het land. Al deze trainers zijn gecertificeerd om de trainingen Haal meer uit media... te geven.

Helmond

Trainer: Bert Golstein
0492 522220
b.golstein@bibliotheekhelmondpeel.nl

Flevo

Trainer: Els Koek
088 0080720
e.koek@flevomeerbibliotheek.nl

BC

Trainers: Hannie Verspaget & Marie Mattijssen
0900 2323000
H.Verspaget@bplusc.nl

MiddenBrabant

Trainers: Jolien Hesselberth & Antoinette Geven
013-5470858
jolienhesselberth@bibliotheekmb.nl

Kopgroep

Trainers: Maaike Vonk & Jolande Feliks
06 31687049
M.Vonk@kopgroepbibliotheken.nl

Rivierenland

Trainers: Jos Boon & Anke Hafmans
0344 639940
Jos.Boon@bibliotheekrivierenland.nl

logo ideacultuur

Trainers: Lisette Bergsma & Marlies van Veen
030 2285803
lbergsma@ideacultuur.nl

Eindhoven

Trainers: Nicole Schilders, Marfa Vermeulen & Silvia Masolijn
06 18194036
n.schilders@bibliotheekeindhoven.nl

Hoogeveen

Trainers: Anke de Jong & Heleen Booij
0528 293229
a.de.jong@bibliotheekhoogeveen.nl

Virtuoos

Trainer: Moniek Sanders
06 31631620
msanders@hetabc.nl

logo_bibliotheek-den-haag

Trainer: Inge Gerbrands
06 13934557
inge.gerbrands@denhaag.nl

Bibliocenter

Trainer: Clarie Pieters
088 2432000
c.pieters@bibliocenter.nl

Drenthe(2)

Trainer: Joke Kasemier
088 0128000
j.kasemier@biblionetdrenthe.nl

ProBiblio

Trainers: Gertruud Beemster & Dia Wesseling
06 24558486
GBeemster@probiblio.nl

Zeeland(2)

Trainer: Marjon Mutsaers
0118 654318
mmutsaers@dezb.nl

AanDeZet

Trainer: Mariëlle Witte
078 6205500
mwitte@debibliotheekaanzet.nl

BiblioGroningen

Trainers: Suwarda Visser, Gelly Veenstra & Anke de Jong
088 5061900
S.Visser@biblionetgroningen.nl

KindMedia

Trainer: Marion Bolte
06 24709715
mbolte57@gmail.com